Сергій ХлєбніковКеруючий партнер

Сергій Хлєбніков є керуючим партнером та співзасновником Адвокатського об’єднання «Intelkrafts».

За свою довгу кар’єру Сергій працював як в юридичних фірмах, так і внутрішнім юристом в компаніях. Зазначена обставина надає йому можливість дивитись на поставлені задачі, в тому числі, очами клієнта.

Сергій Хлєбніков працював в юридичних компаніях, які входили в першу десятку рейтингів юридичних компаній України, а саме в адвокатській конторі «Коннов і Созановський» та юридичній фірмі «Magisters», в яких спеціалізувався на праві інтелектуальної власності та на медіа праві. На ряду з цим, чотири роки своєї професійної юридичної діяльності Сергій присвятив правовій підтримці українського офісу компанії The CocaCola Company.

Ще одним примітним фактом в досвіді Сергія є його робота виконавчим директором Асоціації «Індустріальний телевізійний комітет», який об’єднує в собі провідних гравців украънського медіа ринку (провідні телеканали: «Інтер», «1+1» «СТБ», «Новий», «ICTV» та інші, а також провідні медійні групи: Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM).

Останні сім років Сергій зосередився на судовому захисті права інтелектуальної власності. Завдяки його активним діям кількість судових справ в галузі авторського права та суміжних прав в українських судах збільшилась в рази. І зазначена практика стає все більш перспективною та успішною.

Основні спеціалізації:

  • судова практика,
  • авторське право та суміжні права,
  • захист прав на торговельні марки,
  • захист від недобросовісної конкуренції,
  • медіа право,
  • інші сфери права безпосередньо пов’язані з правом інтелектуальної власності (в тому числі, IT-право).
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
Ольга Сербуль