In Блог

10.05.2019 року в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України завершився конкурс із визначення акредитованих організацій колективного управління.

Зазначена подія матиме надзвичайний вплив на регулювання порядку виплати винагороди (роялті) на території всієї України. Вона стосується абсолютної більшості користувачів об’єктів авторського права та суміжних прав. Серед таких користувачів: власники кафе, барів, ресторанів, магазинів, торговельних центрів, телерадіоорганізації та інші особи.

Конкурс стосувався наступних чотирьох сфер (назви сфер скорочені для більш зручного прочитання): 1) Публічне виконання фонограм та зафіксованих у них виконань музичних творів (прим. – використання зазначених об’єктів в кафе, барах, ресторанах, магазинах, торговельних центрах та інших публічних закладах), 2) Публічне сповіщення фонограм та зафіксованих у них виконань музичних творів (прим. – використання зазначених об’єктів телерадіокомпаніями), 3) Кабельна ретрансляція, 4) Право слідування.

Переможцем в першій сфері («публічне виконання») визначено

ГС «УКРАЇНСЬКА ЛІГА АВТОРСКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ».

Переможцем у другій сфері («публічне сповіщення») визначено

ГС «УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ АЛЬЯНС».

В інших двох сферах конкурс закінчився безрезультатно і буде оголошений повторно.

Кожна з акредитованих організацій матиме статус ЄДИНОЇ в своїй сфері організації, уповноваженої збирати роялті в рамках всієї території України з усіх користувачів. 

Адвокатське об’єднання «Intelkrafts» пишається тим, що саме ми надавали юридичні послуги Громадській спілці «Українська ліга авторських та суміжних прав» у зв’язку із її участю у конкурсі з акредитації, і ця процедура нарешті успішно завершена. Переможців поздоровляємо!

Схожі публікації

Залишити коментар

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
НОВИЙ ШАНС ЗАХИСТИТИ ПРАВА НА КОМПЬЮТЕРНІ ПРОГРАМИ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ