ПРО НАС

Нашій команді юристів вже понад сім років. 2019 рік став для нас роком перетворень. Ми розпочали свою діяльність в формі Адвокатського об’єднання під назвою «Intelkrafts». Ми впевнені, що таке перетворення надасть нам нові можливості та інструменти для захисту інтересів наших клієнтів.

Основними напрямками нашої діяльності були та є захист і охорона прав інтелектуальної власності, а також активна участь у судовій практиці, переважно в цьому напрямку.

Ми завжди діяли в інтересах правовласників і ніколи не представляли інтереси піратів в судових спорах. Серед великої кількості осіб, інтереси яких були захищені нашою командою є такі міжнародні компанії як Warner та Sony Music, а також українські правовласники, такі як ТОВ «Мун Рекордс», ТОВ «УМИГ Мьюзік», ТОВ «Українська музична видавнича група», ТОВ «Юніверс Медіа Корпорейшн» та інші.

В судових спорах нашим козирем є досконале знання судового процесу та воля до перемоги. Ми не просто користуємось процесуальними кодексами, а дуже добре знаємо із власної практики як їх можна застосовувати ефективно. Це обумовлено тим, що в судових процесах наша команда знаходиться постійно. Так, в середньому, на кожного судового юриста нашої команди припадає не менше ніж 4 судових засідання на кожен тиждень. Показовими є і наші результати. Загальна кількість судових спорів які супроводжувала наша команда за останні сім років поступову наближається до 1000 (однієї тисячі). І це не метафора – в цьому можна пересвідчитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень, який є загальнодоступним.

Ми не зупиняємось в складних ситуаціях. В нас є своя методика написання касаційних скарг, яка дає надзвичайно позитивні наслідки. Ця методика дозволяє захищати інтереси клієнта і переламувати ситуацію навіть тоді коли перебіг справ рухається в негативному для клієнта напрямку.

В цілому ж ми пишаємось тим, що з усіх судових справ, які вела наша команда більш ніж 85% закінчились нашою перемогою.

Наша судова практика завжди стає в пригоді, коли ми виконуємо інші (не судові) завдання в галузі інтелектуальної власності, зокрема, при складанні документів. Ми не намагаємось вгадати ризики, які можуть чекати клієнта в галузі інтелектуальної власності. Як правило, ми ці ризики знаємо заздалегідь. Наші юристи готують документи, намагаючись досягти їх оптимальної функціональності і надійності. Ми не прагнемо заробити додаткові кошти надавши документам штучно великий обсяг.

Ми не просто слідкуємо за змінами законодавства в цій сфері, ми самі беремо участь в його реформуванні, приймаючи участь в роботі робочої групи при Верховній Раді України.

З нами Ви зможете:

Вирішити проблеми

Вирішити Ваші проблеми шляхом перемоги в судовій справі

Одержати документи

Одержати якісно розроблені документи побудовані із врахуванням живої судової практики

Отримати надійності

Отримати відчуття надійності та захищеності

Отримати консультацію

Отримати кваліфіковану консультацію

Рекомендаційні листи

Рекомендаційний лист від УЛАСП

Рекомендаційний лист від ОКУАСП

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt